Fethiye’nin en büyük restoranında yeme & içme deneyimini yaşamaya ne dersiniz? BarBunn olarak beklentilerinize cevap verirken aynı zamanda lezzete doymanızı da sağlıyoruz. Türk ve dünya mutfağından lezzetleri sizlerle buluştururken spesiyallerimizle de sizlerin damak tadına hitap etmeyi başarıyoruz. Damak tadınıza ve beklentilerinize cevap verecek lezzetleri tercih etmek adına BarBunn Bistro’da rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Farklı pişirme teknikleri ile hazırlanan başlangıçlar, ara sıcaklar, ana yemekler ve tatlılar için BarBunn Bistro’da yerinizi ayırtmalısınız. Et, steak ve vejetaryen seçeneklerin yanı sıra deniz mahsullerini de restoranımızda bulabilirsiniz. Yemeklerin yanı sıra sıcak ve soğuk içecekler, kokteyller ve ithal içkilerle enfes bir deneyim yaşamaya hazır olun!
BarBunn mutfak ekibi olarak yemeğinizin her bölümünde, beklentilerinize en iyi şekilde cevap vermeyi hedefliyoruz. Sadece midenize değil, eşsiz lezzetlerimizle, damağınızda ve kalbinizde de iz bırakmayı amaç ediniyoruz. Birbirinden nefis başlangıçlar, ara sıcaklar ve ana yemeklerinizi, benzersiz tatlılarımızla taçlandıracaksınız.
Çeşit çeşit ve günlük olarak, taptaze olarak üretilen tatlılarımızdan özellikle; Ballı Kek, Napolyon Kek ve Tiramisu Kek'imizi deneyimlemenizi, ısrarla öneririz!