BarBunn

BarBunn Bistro, 2019 yılında kalite, lezzet ve yüksek standartlarda hizmetlerle misafirlerini ağırlamak adına kurulmuş nezih bir mekandır. Fethiye’nin en güzel bölgelerinden birinde bulunan BarBunn, sadece mekân tasarımı ile değil mutfağından çıkan özel lezzetleri ve eğlenceli aktiviteleri ile misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmayı hedefler.
2500 m2 alan üzerine kurulu devasa bir mekân olsa da her müşteriye hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Barbunn, bu özelliği sayesinde Fethiye’nin en büyük restoranı unvanını kazanmayı başarmıştır. 800 m2 kapalı alanı ve otoparkı sayesinde en büyük olmanın yanında en konforlu restoran olma özelliğini taşır. 300 kişiye aynı anda hizmet veren restoran alanı ve 350 kişilik canlı müzik bahçesiyle BarBunn Bistro oldukça özel bir mekan olduğunu hissettirir.
Türkiye’nin en başarılı mutfak şeflerini bünyesinde barındıran BarBunn Bistro; her damak tadına hitap edecek menüsüyle misafirlerini memnun etmeyi amaçlar. Lezzetli başlangıçlardan enfes ana yemeklere kadar dünya mutfağının en özel tatlarını BarBunn Bistro ayrıcalığı ile keşfedebilirsiniz. Üstelik lezzet dolu bir an yaşarken canlı müzik ve eğlencenin de keyfini çıkarabilirsiniz. Fethiye’nin en büyük restoranında kendinize zaman ayırabilir ve ulusal çapta üne sahip sanatçıların müziği ile keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz.

KAHVALTI

PASTANE

RESTAURANT

SNACK

EĞLENCE